ZGJIDHNI CASAFLEX
SHIKO ME SHUME
CILESI E GARANTUAR
SHIKO ME SHUME
TRANSPORT NE SHTEPINE TUAJ
SHIKO ME SHUME
Previous
Next

🚗 TRANSPORT FALAS

CasaFlex Albania ofron për ju transport falas të produkteve tona deri në shtëpinë tuaj !

🏨 DYSHEKË TË ÇERTIFIKUAR

CasaFlex Albania ju siguron që cdo produkt që do gjeni tek ne është origjinal dhe i një cilësie të lartë !

💱 ÇMIMET MË TË MIRA

CasaFlex Albania sjell për ju produkte me cmimet më konkurese në treg krahasuar me cilësinë !

DYSHEKËT TEK CASAFLEX

RRETH NESH

MATTRESS MANUFACTURER – FABRIKË DYSHEKËSH

 • Të specializuar në cilësi
 • Çmime shumice (për biznese&hotele)

Dyshekë të punuar me dorë me teknika tradicionale artizanale e standarte luksoze.
I rezistojnë sfidave të shumta për një gjumë cilësor.
Dyshekë që e kalojnë sfidën e kohës.

Pse të zgjidhni CasaFlex ?
 • Fabrike Profesionale dyshkësh në Shkodër,Albania
  që nga viti 1997
Avantazhet tona janë :
 • Me shumë se 40 makineri profesionale,50 puntorë të shkëlqyer,400m2 showroom,më shumë se 100 modele dyshekësh
 • Exportues në Francë,Greqi,Montenegro,Rumani,Kosovë
 • C7R 1632 , C7R 1633 , EN591-1 , ISPA , SYS certified
 • 100% kontroll i rreptë dhe shërbim profesional ndaj klientit,të gjitha përmasat deri në personalizim.
 • CasaFlex Albania tani antarë të ISPA
 • Dyshekët tonë përdoren gjëresisht në hotele,shtëpia,
  apartamente,shkolla,rrjete dyqanesh,supermarkete etj.

RRETH DYSHEKEVE CASAFLEX

WhatsApp Image 2021-01-27 at 16.52.03
Dizanje Profesionale dhe cilësi e shkëlqyer dyshekësh.

Shumëllojshmëri dyshekësh me sustë,dyshekë rulo,dyshekë gome,dyshekë latex,dyshekë memory i gjeni në CasaFlex

Avantazhet e dyshekëve CasaFlex janë :

1-Pëlhurat : Eco Friendly,Knitted Fabric,Jackquard Fabric,Tricot Fabric : shërbejnë për frymarrje te mire , antibakteriale , mbajnë  trupin te fresket dhe komoditet rreth saj.Rrisin qarkullimin e gjakut  dhe indexin e shendetit

2-Sfungjer me densitet të lartë :

Përdorim materiale të vërteta poliuritoni,vrimat janë të vogla dhe uniformë,sfungjerë të pastër që ndihet i butë me suport  të fortë , ndërtime afatgjatë që vështirë të deformohen.

3-Sistemi i sustave :

Susta të prodhuara nga ne , përdorim tel të lartë celiku mongani ku jetëgjatësia e sustes shkon 12 vite garanci ,shumë e mirë në suportimin e peshave të mëdha.Mbrojnë ekulibrin fiziologjik të shtyllës kurrizore.

Perdorim sustat e veshura dhe independente Pochet , MiniPochet , MicroPochet sipas standartit

NA KANE BESUAR NE :

Dysheku 100% LATEX
▶Dyshekët latex janë ndër llojet më të njohura të dyshekëve për shkak të qëndrueshmërisë dhe komoditetit të tyre. Latex përshtatet me trupin tuaj dhe kthehet shpejt ne gjendjen fillestare.

✅Eco-Friendly
✅Pelhura Koton
✅Shtrese 100% Latex

Dimensionet mund te realizohen sipas kerkeses gjithashtu edhe Ngjyra mund te personalizohet.

✅Certifikate OEKO
✅Teknologjia e gjumit AERO
✅Garanci 15 vjecare
✅Testi i transpirimit

_____

Për më tepër informacion kontaktoni +355 69 313 3333 ose na vizitoni në websiten tonë : www.casaflex.al

#dyshek #matterassi #hotels #sleeping #sleepinglover❤️ #loversleep #mattresses #bettermattressbettersleep
...

E vecanta e dyshekut Napoletana eshte permbajtja e shtreses se shkumes, gje qe e ben te ajroset dhe i shton butesine .

▶Lartesia: 30 cm
▶8 lloje shtresash
▶Susta Pocket Spring
▶Shtrese shkume
▶Shtresa gome

_____

Për më tepër informacion kontaktoni +355 69 313 3333 ose na vizitoni në websiten tonë : www.casaflex.al

#dyshek #matterassi #hotels #sleeping #sleepinglover❤️ #loversleep #mattresses #bettermattressbettersleep
...

Super dysheku Perla di Milano :

▶Lartesia 36 cm
▶Ka 7 cm memory
▶Susta pocket spring
▶Dyshek i punuar me dore
▶Permban fije argjendi
_____

Për më tepër informacion kontaktoni +355 69 313 3333 ose na vizitoni në websiten tonë : www.casaflex.al

#dyshek #matterassi #hotels #sleeping #sleepinglover❤️ #loversleep #mattresses #bettermattressbettersleep
...

Dysheku Aloe Terapia

✅Pelhura Aloe Terapi
✅Susta pocket spring
✅Shtrese gome

Dimensionet mund te realizohen sipas kerkeses gjithashtu edhe Ngjyra mund te personalizohet.

✅Certifikate OEKO
✅Teknologjia e gjumit AERO
✅Garanci 8 vjecare
✅Testi i transpirimit
✅Permban stampa sigurie

Per me teper informacion kontaktoni +355 69 313 3333 ose na vizitoni ne websiten tone: www.casaflex.al
____________

#dyshek #matterassi #hotels #sleeping #sleepinglover❤️
#loversleep #mattresses #bettermattressbettersleep
...

SUPER VIP- Dysheku ideal per nje gjume cilesor :

✅Susta Bonnell Spring
✅Trashesia 27 cm
✅I certiffikuar

_____
Per me teper informacion kontaktoni +355 69 313 3333 ose na vizitoni ne websiten tone: www.casaflex.al

#dyshek #matterassi #hotels #sleeping #sleepinglover❤️
#loversleep #mattresses #bettermattressbettersleep
...

⚘Shën Valentini vjen me një super ofertë tek CasaFlex⚘

❤ -35% Zbritje për dyshekun Comfort Memory ❤

Me dyshekun Comfort Memory Vcure, ju dhe të dashurit tuaj do të bëni një gjumë të sigurt .

❣I çertifikuar nga TSE COVID 19
❣Higjienë maksimale
❣Me susta
❣Trashësia 32 cm
❣Pëlhura antibakteriale
❣Mund të lahet në lavatriçe në 60°

Oferta është e vlefshme deri në datën 28 shkurt. Nxitoni të përfitoni 😍
_____
Për më tepër informacion kontaktoni +355 69 313 3333 ose na vizitoni në websiten tonë : www.casaflex.al
#dyshek #matterassi #hotels #sleeping #sleepinglover❤️ #loversleep #mattresses #bettermattressbettersleep
...

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.